ZYRE ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje
Me qira

1516

ID

Pershkrimi

Ofrohet Zyre me qira në rrugën kryesore në Ulpianë.
Zyrja gjendët në katin e 2-të dhe ka një sipërfaqe prej 90m2.
Posedon hapsirë të mjaftueshme pune si dhe një kuzhinë dhe një tualet.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore,pasi ndodhet në një pjesë të frekuentuar të kryeqytetit.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1516
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime