ZYRE ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje
Me qira

1525

ID

Pershkrimi

Ofrohet Zyre me qira në Ulpianë,afër barnatores Rexall.
Zyrja ka një sipërfaqe 60m2 dhe posedon:
Dy hapësira pune,
Një kuzhinë,
Një depo,
Një banjo.

Çmimi me marrveshje!

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1525
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime