ZYRE ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje
Me qira

1661

ID

Pershkrimi

Ofrohet Banes-Zyre me qira në Ulpianë në rrugen kryesore.
Zyrja ndodhet në rrugen Bulevardi Deshmorët e Kombit në katin 3-të dhe ka këtë rënditje:
-Kuzhinë,
-Tre hapesira pune,
-Koridor,
-Banjo,
-Ballkon,
Banesa është në renovim e siper.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1661
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime