ZYRE NË SHITJE PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Për shitje

1559

ID

Pershkrimi

Ofrohet zyre për shitje tek Prishtina e re.
Zyrja ka një siperfaqe 64m2 dhe ndodhet afer Pallatit të Drejtësisë në kompleksin e ndertuar nga “Vg Construction”
Objekti është i destinuar vetem për hapesira afariste.

Kontrata bëhet te Avokati

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1559
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime