"Rritja e vlerës së pasurisë suaj është misioni ynë!"

Evolucioni i luksit fillon këtu

Gjeni Pronen Perfekte

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me qira

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira ne Arbëri , afër komunes se re. Banesa gjendet ne katin e 5-të me ashensor , si dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Një dhomë gjumi, Banjo, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-arberi-17/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ARBËRI</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA DRAGODAN

Me qira

BANESË ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në Dragodan afer Minimax. Banesa ka këtë rënditje; -Dhomë dite, -Kuzhinë, -Dy dhoma gjumi, -Koridor, -Banjo, -Wc, -Depo, Banesa është e pa banur më parë. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Bregun e Diellit në katin e 11-të në kompleksin “VA” të ndërtuar nga Vëllezërit Asllani. Ky kompleks ofron kushte mjaftë të mira banimi si: parkingje të mjaftueshme, parkun e lojrave, hapsira të përbashketa etj. Banesa ka një siperfaqe 67.25m2 dhe ka këtë renditje: -Salloni me kuzhinë, -Një dhomë gjumi, -Koridor, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-11/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Për shitje

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 260.0m² me 4 Ari Truall afër lagjes “Qendresa”. Shtëpia ndodhet mbrapa “Bau Market” në njërën ndër lagjet më të bukura të kryeqytetit, Shtëpia ka hapësirë mjaftë të shfrytëzueshme, sistem të ngrohjes qendrore, oborr me gjelbërim, hapësirë për vendparkim dhe garazh. Shtëpia është e ndarë në 2 Nivele: Niveli Përdhesë: -Salloni me …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-cagllavice-4/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA QENDËR

Me qira

BANESË ME QIRA QENDËR

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në sheshin Zahir Pajaziti. Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhinë, -Një dhomë gjumi -Koridor, -Banjo, -Ballkon, Banesa ka pamje nga sheshi Zahir Pajaziti dhe posedon lift. Me termokos. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-qender-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA QENDËR</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA ZLLATAR

Me qira

SHTËPI ME QIRA ZLLATAR

Me marreveshje

Shtëpi me qira në lagjen “Royal Green Residence” në Zllatar. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 300m² dhe përbëhet nga 3-kate. Shtëpia është plotësisht e mobiluar dhe organizuar mirë me mobilje të reja e moderne dhe ndodhet në një truall prej 3 Ari. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe posedon edhe kondicioner. …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-zllatar/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA ZLLATAR</span> Read More »</a></p>

Kush jemi ne

Rreth nesh

Ne ofrojmë një histori të dëshmuar suksesi në ofrimin e një zgjidhjeje të vetme, me zgjidhje të menduara përpara për të harmonizuar nevojat tuaja për pasuri të paluajtshme me objektivat e biznesit tuaj. Profesionistët e Fenix ofrojnë ekspertizë në të gjitha aspektet e pasurive të paluajtshme komerciale, nga dhënia me qira, blerja, shitja, menaxhimi dhe vlerësimi i pronave deri te ofrimi i planifikimit strategjik, kërkimit, analizës dhe më shumë.
Gjejeni Shtepine Perfekte

Listimet unike

Le t'ju gjejmë së bashku vendin që meritoni

Adresa:
Bulevardi Deshmoret e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,
Prishtine
Email:
info@fenix-ks.com

Krahasimi