BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Fushë Kosovë tek Stacioni i Policisë. Ndertues:”Fontana L SH.P.K” banesa ndodhet në katin e 7-të ka një siperfaqe 75m2 dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Një dhomë gjumi, Koridor Banjo, Ballkon, Kontrata bëhet te noteri. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-fushe-kosove-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË</span> Read More »</a></p>