APARTAMENT NË SHITJE NË PEJTON

Me marreveshje
Për shitje

1320

ID

181.2 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

3

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet banesa në shitje në kompleksin afaristo-banesor “Prishtina City Center” në lagjen Lakrishte, si një lagje me akses dhe lidhje me të gjithë qytetin që i jep epitetin objektit të quhet si objekti me poziten më të mirë të qytetit në zemër të Prishtinës.

Kompleks i cilësuar si ideal i së ardhmës në Prishtinë me më shumë se 370 apartamente si dhe qendrën tregtare të brendshme dhe parkingje të mjaftueshme. Banesa e ofruar ka sipërfaqe prej 181.20 m2 e ndarë në: Dhomën e ditës, Kuzhinën dhe tryezarinë, Dhomat e veshjeve, 3 Dhomat të gjumit, 3 Banjot, Ballkonin dhe Korridorin.

Objekti është i ndarë në dy kulla, në secilën ka 2-3 hyrje me qasje të përbashkët në katin përdhesë. Në kompleks nga kati -1 deri ne katin -7 do të jenë hapësira parkimi (garazhë) ndërsa katet nga 0 deri në katin 4 do te jenë hapësira për qendër tregtare, kati i 5 afarizëm dhe administratë, ndërsa nga kati 6 deri në katet 31 tek kulla East Tower dhe deri në katet 28 tek kulla West Tower do të shfrytëzohen për kate banimi. Gjithashtu objekti posedon 3 ashensorë për cdo hyrje, kamera dhe siguri.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1320
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 2
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 3
 • Siperfaqja 181.2 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë
 • Garazha 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime