BANESAT NË SHITJE TOPHANE

Me marreveshje
Për shitje

1963

ID

Pershkrimi

Ofrohen për shitje 14-të Banesa në Tophane
Ndërtues Idea Construction.Gjenden në katin e 3-të, 5-të, 9-të, dhe 10-të, janë të lokalizuara në një lagje mjaftë të përshtatshme ku mund të shijoni qetësinë dhe afërsinë me zonat e gjelbra. Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektrike. Objekti banesor përfshin një ashensor funksional.Banesat janë në ndërtim e sipër, duke përdorur materiale cilësore dhe teknologji inovative.Këto prona priten të përfundohen në fund të vitit 2023 dhe kontrata iu bëhet te noteri.
Banesat kane siperfaqe të ndryshme;
44.71m2
65.37m2
69.72m2
70.35m2
80.17m2
86.86m2
98.24m2
110.19m2
127.54m2

Qmimi i diskutushem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1963
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime