BANESË ME QERA NË DRAGODAN

€500
Me qira

1335

ID

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet banese me qera ne lagjen Arberia siper rruges se trenit afer Avicena.

Banesa gjendet ne katin e dyte dhe posedon:
Dy dhoma gjumi,
Sallon,
Kuzhine,
Banjo,Wc

Qmimi: 500€

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1335
 • Cmimi €500
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime