BANESË ME QIRA EMSHIR

Me marreveshje
Me qira

1502

ID

120 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në Emshir në Rrugen kryesore.
Banesa ka një siperfaqe prej 120m2
Banesa posedon:
Sallon,
Kuzhinë,
Koridor,
Dy dhoma gjumi,
Dy banjo,
Dy ballkona,
Banesa është me termokos.
Klimë për ftohje dhe nxemje.
Banesa posedon dhe Garazh.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1502
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 120 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime