BANESË ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me marreveshje
Me qira

1465

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet banesa për qira në objektin PIKA Luxury & Green Apartments
Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe ka këtë rendijte:
Salloni me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo,
Ballkon.
Banesa është e lire prej dates 3 Gusht

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1465
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime