BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË

Me marreveshje
Për shitje

1367

ID

135.8 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

Shitet banesa ne Fushë Kosovë 135.8m2
Banesa ka këtë renditje:
Një dhome ditore me kuzhine
Dy dhoma gjumi,
Një garderob,
Dy banjo,
Një shpajz,
Një ballkon qe lidh komplet banesen,
posedon dhe garazhden me 19.78m2,
Është ndertim i ri,mundesi ndrrimi.

Cmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 76[+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1367
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 135.8 m2
 • Garazha 1
 • Madhesia e garazhes 19.78 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime