BANESË NË SHITJE LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me marreveshje
Për shitje

1453

ID

73.4 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje me sipërfaqe 73.4m2.
Banesa ndodhet në rrugen Bedri Shala ne katin perdhes.
Banesa posedonë dy ashensor dhe parking të mjaftueshëm.
Investitor “S & N”
Banesa ka këtë rënditje:
Salloni me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo,
Shpajz,
Ballkon,
Kontrata bëhët te noteri.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1453
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 73.4 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime