BANESË NË SHITJE LAKRISHTË

Me marreveshje
Për shitje

1462

ID

90 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për #SHITJE banesë ekskluzive 90m² tek Tregtia në Lakrishtë
Banesa ndodhet në katin e katërt (4) të banimit,posedon dhomë dite me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,wc dhe ballkon.
Disa veçori të banesës:
• Dysheme me laminat shumë cilsor
• Banjo me sanitari nga më të mirat në treg
• Sistem i ngrohjes qendrore me radiator
• Ndriçim shumë të mirë
• Ujë 24h
• Ashensor pa ndërpreje
• Sistem i interfonit me kamerë
• Dyer kundër zjarrit
• Dy ashensorë për hyrje
• Siguri 24h me kamera dhe roje
• Pamje të pa penguar
Banesa është e re,e mobiluar në mënyrë ekskluzive, moderne si dhe e kompletuar me pajisje të cilësisë së lartë.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1462
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 90 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime