BANESË NË SHITJE MARIGONA HILL

Me marreveshje
Për shitje

1652

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa në lagjen “Marigona Hill” që përbëhet nga një park vjenez me shtigje për shëtitje, fusha të ndryshme sportive, parqe të lojërave për fëmijë dhe fitnesin e jashtëm.
Të gjitha këto do t’u japin vullnet dhe entuziazëm për jetën.
Banesa gjendët në Bllokun e 8 / Kati i 3-të, me sipërfaqen e banimit prej 96.4 m2, dhe tarracë prej 21.88m2, Totali 118.4 m2.
Për më shumë, do të ketë edhe një “Walking District” shëtitore pranë dyqaneve, që ua bën juve krejtësisht të lehtë dhe të shpejtë përmbushjen e nevojave elementare si blerjet në market, pastrimi kimik, floktari, barnatore etj.
Brenda “Marigona Hill” është veçuar parcela për çerdhen e lagjes, e cila do t’i jepet nën menaxhim Komunës së Prishtinës.
Kontrata për këtë pronë bëhet te noteri, si dhe dorëzimi i çelsave do të bëhet në dhjetor të këtij viti.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1652
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime