BANESË NË SHITJE NË LAGJEN E SPITALIT

Me marreveshje
Për shitje

1396

ID

112.49 m2

Madhesia

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe prej 112.49m2,ndodhet në Lagjen e Spitalit, Rr.”Muharrem Fejza”, ndërtim i DP Partners.
Banesa gjendet në katin e 3-të,në një lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.
Është e gjerë dhe ka hapësirë mjaftë të shfrytëzueshme.
Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor.
Sistemin e ngrohjes parashihet ta ketë me energji elektrike.
Për më tepër,infrastruktura e zhvilluar lokale e bën shumë më të lehtë jetën e përditshme në këtë lagje.
Kjo pronë është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në fund të vitit 2025.

Banesa ka këtë renditje:
Qëndrim ditor me kuzhinë,
Tre dhoma gjumi,
Koridor,
Dy banjo,
Një depo,
Një terasë.

 

Qmimi i diskutushem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1396
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 3
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 112.49 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime