BANESË NË SHITJE PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Për shitje

1394

ID

85.2 m2

Madhesia

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 85.2m2 te Prishtina e re

Banesa ndodhet në kompleksin banesor ‘Grey Towers’, i cili është duke u ndërtuar nga ‘Delta Invest’, te Prishtina e Re, përballë Gjykatës Themelore. Kompleksi banesor përbëhet nga 3 objekte me tipe të ndryshme, ku total janë rreth 40 tipe të banesave.

Disa nga karakteristikat e kompleksit janë: fasadë të jashtme ventiluese, dritare me 3 xhama dhe me roleta me fletë nga alumini termik, kate me dalje emergjente për mbrojtje nga zjarri, dyert e blinduara, dyert e dhomave me standarde europiane, 2 ashensor për çdo hyrje, sistem inteligjent të ngrohjes nën dysheme, sistemin Smart Home, keramikë dhe sanitari të klasit të parë, shkallët janë me granit natyral, ndarje e njësive banesore me 2 mure me izolim, përmbushin koeficientin e ndriçimit dhe hapësira gjelbëruese sipas standardeve europiane, pamje nga qyteti, etj.

Banesa ndodhet në katin e 4-të është në proces të ndertimit.Banesa posedonë dy ashensor dhe parking të mjaftueshëm.
Banesa ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Depo,
Ballkon.

 

Çmimi i diskutushem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1394
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 2
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 85.2 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime