BANESË NË SHITJE TE KULLA FRONT

Me marreveshje
Për shitje

1330

ID

109 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje te Kulla Front

Banesa ndodhet në katin 12-t ka nje pamje unike

Banesa është 109m2 dhe ka këtë renditje:
Dhoma e dites,
Kuzhina,
Tre dhoma gjumi,
Banjo,
Wc,
Ballkon,
Koridor

Qmimi i diskutushem

Kontrata behet te noteri

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1330
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 109 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime