LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI

Me marreveshje
Me qira

1571

ID

Pershkrimi

Ofrohet Lokali për shitje tek “Kompleksi Dijari Residence” në Vushtrri.
Lokali ka një siperfaqe prej 200m2 hapesirë të mbrendshme dhe posedon një terasë 30m2 me një pamje përfekte.

Lokali ka pozitë përfekte në kompleks organzim shumë funksionaln, këndi i lojrave për femijë, fushë sporti, sistem të ujitjes, gjelbrim të shumtë, distancë e madhe mes banesave, e rrethuar në tërsi, kamera dhe roje 24h/7.
Afër keni Shkollat Fillore, Marketet , Uren e Gurit, Shetitoren pranë lumit “Sitnica” dhe Sheshin.

Lokali posedon fletën poseduse dhe përkthimi bëhet menjëherë
Çmimi 1000euro për m2

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1571
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime