PENTHOUSE NË SHITJE TOPHANE

Me marreveshje
Për shitje

1435

ID

162 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për shitje penthouse në Tophane,e ndërtuar nga Durguti Invest
Penthouse ka sipërfaqe 162m² banim dhe 110m² terasë dhe orientohet nga lindja,jugu dhe perëndimi.
Ndërtesa ka një projekt të përfunduar sipas standardeve më të larta në vend.
Kompleksi ofron vendparkim të mjaftueshëm,ashensorë dhe garazhë.
Penthouse ndodhet shumë afër Qendrës.
Penthouse është e renditur dhe e strukturuar në mënyrë të përsosur ku ofron një panorama të qytetit në të 4-të anët dhe ka këtë renditje:
Qendrimi ditor,
Kuzhinën me tryezari,
Tre dhoma gjumi (njëra prej tyre me banjo),
Dy banjo,
Një depo,
Terasën,
Kontrata bëhët te noteri.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1435
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 162 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime