TOKË NË SHITJE MARIGONA RESIDENCE

€105,000
Për shitje

1619

ID

Pershkrimi

Ofrohet truall në shitje në Graçanicë te Marigona Residence.
Trualli ka një sipërfaqe 52.79ari dhe gjerësi 33m.
Trualli ka qasje ne rrugë dhe ndodhet dy kilometra larg Marigona Residence.
Trualli është me flete poseduese,

Çmimi total: 105.000€

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtin

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1619
 • Cmimi €105,000
 • Lloji Toka
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime