VILLAT NË SHITJE NOVOBËRDË

Me marreveshje
Për shitje

1408

ID

Pershkrimi

Ofrohen tipe të ndryshme të villave nga 46m2 deri në 410m2 në Novobërdë.
E ngritur në një kodrinë strategjike,që vrojton terrenin dhe afersi me njërin ndër objektet më me vlerë të trashëgimisë kulturore në Novobërdë,afer Kalasë.
Vendndodhja është perfekte,mund të ecësh dhe të relaksohesh me një pamje të bukur malore
Do shijoni shtëpinë tuaj,të rrethuar me peisazhe mahnitëse dhe bukuri natyrore.
Nuk do mungojnë asesi shtigje për qiklistë ku mund të bëni sportet e juaja favorite
Secila villë do të ketë një kopësht të bukur përpara shtëpisë për të cilin do kujdesemi 24/7
Përjetoni paqen dhe qetësinë e të jetuarit në një fshat të qetë,një vend i përsosur për të qëndruar me familje
është vend i përsosur për t’u fshehur nga qyteti dhe të relaksohesh në një kopësht ku jetohet në harmoni.
Vendi ku fëmijët janë të lirë për të zhvilluar imagjinatën me lojra të ndryshme dhe hapësira për aktivitetin e preferuar,të gjitha në siguri të plotë.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1408
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime