ZYRE ME QIRA QENDËR

Me marreveshje
Me qira

1482

ID

65 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet zyre për qira në Qender,në Rrugen Xhorxh Bush.
Zyrja ka një siperfaqe 65m2 neto dhe ndodhet në katin e 3-të,janë të lokalizuara në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Zyra ka këtë rënditje:
-Tre hapësira pune,
-Koridor
-Banjo
-Wc
–Terasë.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1482
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 65 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime