ZYRE ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje
Me qira

1456

ID

40 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet zyre me qira në Ulpianë
Zyrja është e gatshme për veprimtari të ndryshme pune dhe qasje të lehte , është e kompletuar, ka ndriqim natyral, dysheme të paster dhe mure të pastërta.
Gjithashtu është e pajisur me nxemje termokos,
Zyra ka një njesi pune prej rreth 40m2,ka nje kuzhinë të veçantë dhe tualetin.
Lëshohet për periudhë afatgjate.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1456
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 40 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime